انجمن معلولین سوره صبح

شهرستان آران و بیدگل

انجمن معلولین سوره صبح

شهرستان آران و بیدگل

۱۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

۲۶
خرداد

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد

انجمن معلولین سوره صبح قصد برگزاری ایستگاه نان صلواتی در چند منطقه رادارد.
گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری ،بدان که دست دیگرت در دست خداست. ضمن عرض تبریک و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان انجمن معلولین سوره صبح قصد برگزاری ایستگاه  نان صلواتی در چند منطقه رادارد.

  • soreh sobhe
۱۶
خرداد
آقای حاج یاسر کریمشاهی در معیت دوستان از انجمن معلولین سوره صبح بازدید نمود.
به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز"آقای حاج یاسر کریمشاهی در معیت دوستان از انجمن معلولین سوره صبح بازدید نمود.

ایشان ضمن بازدیداز نمایشگاه  و هنرهای دستی
  • soreh sobhe
۱۱
خرداد
مستند سازان برنامه سفر نامه در انجمن معلولین سوره صبح‎ حضور یافتند .


به گزارش خبرنگار پورتال خبری آران و بیدگل "ای بی نیوز"برنامه سفر نامه کاری از شبکه اصفهان ازتوانمندیهای معلولین انجمن معلولین سوره صبح تصویر برداری نمودند.

  • soreh sobhe
۱۱
خرداد

آنان که بدهکار خدایند ...به خود آیند

انجمن معلولین باید یک صندوق سرمایه گزاری ایجاد نماید.

به گزارش خبرنگار پورتال خبری آران و بیدگل "ای بی نیوز " آقایان حسین انصاری کارشناس ارتباطات و مدیر شرکت تجاری در بلژیک  وماشاالله عمورجبی  یکی از خیرین از انجمن معلولین سوره صبح بازدید نمودند.


درابتدا اقای انصاری از انجام کار هنری و ارج نهادن به مقام این عزیزان تقدیر و اظهار داشت
  • soreh sobhe
۱۱
خرداد

بازدید جمعی از مسئولین شرکت تعاونی دامداران از انجمن معلولین سوره صبح

مدیر عامل و هیات مدیره شرکت تعاونی دامداران از انجمن معلولین سوره صبح بازدید نمودند.


به گزارش خبرنگار پورتال خبری آران و بیدگل "ای بی نیوز "
به نقل از روابط عمومی انجمن معلولین سوره صبح مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره شرکت تعاونی دامداران از آثار و هنرهای دستی و نمایشگاه این عزیزان بازدید نمودندو
  • soreh sobhe
۱۱
خرداد

معلولیت یعنی انعکاس قدرت خداوندی در مخلوقی با قابلیتی بی نهایتبه گزارش خبرنگار پورتال خبری آران و بیدگل "ای بی نیوز " درشب ماه اول شعبان مداح خوش آوازه کشور، بلبل باغ ولایت حاج اسماعیل اخباری ،در معیت جناب آقای دکتر نمکی (مدیر عامل خیریه بیماری های خاص)و جناب آقای عباس غیرتی (مدیر عامل بنیاد علمی و خیریه شایستگان و مدیر عامل کانون بازنشستگان آموزش و پرورش )و حاج حسین عبدلی( مسول شورای سیاست گزاری ستاد نماز جمعه و امور مالی )و حجه الاسلام ناصریان (امام جمعه موقت و عضو هیات امنای آستان مقدس محمد هلال (ع)و جناب آقای حسین ابوالحسن زاده (عضو شورای هیات مذهبی شهرستان )از انجمن معلولین سوره صبح بازدید و از نزدیک با فعالیتها و برنامه های این نهاد مردمی آشنا شدندو
  • soreh sobhe
۱۱
خرداد

بازدید ریاست اداره ثبت اسناد آران و بیدگل از انجمن معلولین سوره صبح

ریاست اداره ثبت اسناد آران و بیدگل از انجمن معلولین سوره صبح بازدید نمود.
به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران وبیدگل"ای بی نیوز"به گفته روابط عمومی  انجمن معلولین سوره صبح آقای عباس زادگان ریاست اداره ثبت اسناد شهرستان آران و بیدگل از انجمن معلولین سوره صبح و آثار و هنرهای این عزیزان بازدید نمود.

  • soreh sobhe
۰۶
خرداد
اقای حاج حسن کاظمی در روز عید قربان از انجمن معلولین سوره صبح بازدید و از زحمات هیات مدیره این انجمن تقدیر و تشکر نمود .
به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز"،به گفته مدیر عامل انجمن معلولین سوره صبح اقای حاج حسن کاظمی در روز عید قربان از انجمن معلولین سوره صبح بازدید و از زحمات هیات مدیره این انجمن تقدیر و تشکر نمود.

  • soreh sobhe
۰۶
خرداد
آقای مهندس حامی جزایری یکی از صاحبان صنایع با حضور در جمع معلولین انجمن معلولین سوره صبح گفت: خدمتی که ما به معلولین انجام میدهیم امانتی است از خداوند که نزد ما بوده است.
به گزارش خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل"ای بی نیوز"،آقای مهندس حامی جزایری یکی از صاحبان صنایع با حضور در جمع معلولین انجمن معلولین سوره صبح گفت: خدمتی که ما به معلولین انجام میدهیم امانتی است از خداوند که نزد ما بوده و خرسندم که خداوند ما را امین این عزیزان قرار داده که با دستگیری و یاریشان هم موجب رضایت خداوند،و بنده گان ایشان باشیم.
 
  • soreh sobhe
۰۶
خرداد
دیدار هیات مدیره انجمن معلولین سوره صبح با امام جمعه آران و بیدگل
سپس آقای عابدین زاده مدیرعامل انجمن معلولین سوره صبح در مورد کاربری مرکز و اهداف پیش رو گزارشی خدمت امام جمعه محترم و فرماندارمحبوب شهرستان ارائه نمود.در ادامه حضرت آیت اله موسوی امام جمعه محترم فرمود که امسال سال فاطمی است و باید با همدلی و همزبانی و محبت داشت که خداوند متعال راضی و پیشرفت کار نیز بیشتر باشد.

  • soreh sobhe